ÖDEME

 

Toprakcim web sitesinden yapacağınız alışverişler, ödemesi gerçekleştikten sonra işleme alınır ve kayıtlı adreslerinize kargolanır.

Kredi kartı ile alışverişlerde, ödemeniz Türkiye'de faaliyet gösteren bankaların sanal posları üzerinden otomatik olarak işleme alınmakta olup kredi kartı ve kimlik bilgileriniz tarafımızca görüntülenemez.

Sitemizden verdiğiniz siparişleri aşağıdaki yollardan biri ile ödeyebilirsiniz.

Bu sayfada cevabını bulamadığınız sorular olursa lütfen bizimle bağlantıya geçiniz. İletişim formunu doldurmak için tıklayınız.

 

Kredi kartı ile ödeme ve taksit:

Web sitemizde Türkiye'de faaliyet gösteren bankaların Kredi Kartları ile peşin ve taksitli  işlem yapabilirsiniz. 

 

Havale ile ödeme: 

Ödemeniz gereken toplam tutarı

PTT Bank   
Hesap: 14311286 nolu hesaba gönderebilirsiniz.
Hesap sahibi : S.S. Girişimci Engelliler İşletme Kooperatifi / Ferhan TURHAN

 

Önemli not: ATM'den para yatırma işlemlerinde adınız soyadınız hesap dökümlerimizde gözükmemektedir. Bu nedenle açıklama kısmına referans numaranızı yazdığınızdan ve hesabınızın bağlı bulunduğu cep telefonu numaranızın güncel olduğundan emin olunuz.

Havaleler bankalardan kaynaklı olarak, hesaplarımızda bir sonraki iş günü yansıyabilir. Hesaplar hergün düzenli olarak kontrol edilmekte, ödemesi gelen tüm siparişler öncelikli olarak işleme alınmaktadır.

Posta çeki ile ödeme:

Posta çeki ile ödeme yapmak için posta çeki hesabınızın olmasına gerek yoktur.

Posta çeki ile ödemek için herhangi bir Online PTT şubesine gidiniz. Gişe görevlisine 14311286 nolu posta çeki hesabına para yatırmak istediğinizi bildiriniz. Görevli verdiğiniz bu posta çeki hesabına ödemenizi yatıracaktır.

Posta çeki işlemleri genelde 1 gün sonra hesaplarımıza yansımaktadır. Ödemeniz hesaplarımızda görüntülendiğinde siparişiniz işleme alınır ve kayıtlı adresinize kargolanır.

Kapıda ödeme seçeneği ile sipariş verme:

Web sitemizde Kapıda Ödeme seçeneği yoktur. Kredi Kartını online işlemlerde kullanmaya çekinen ve bu sebeple Kapıda Ödeme ile sipariş vermek isteyen müşterilerimizin Havale ya da Posta çeki ile ödeme yaparak siparişlerini oluşturmaları rica olunur.